Ipari fényező, festő állás

Üzemünkbe ipari fényező munkatársat keresünk

  • Kategória: gyártás;
  • Munkakör: ipari fényező munkatárs;
  • Végzettség: szakiskola;
  • Tapasztalat: 0-3 év;
  • Nyelvtudás: nem igényel;
  • Helyszín: Veresegyház;
  • Foglalkoztatás: teljes munkaidő;

Feladatok:

  • járművek alvázainak alapozó festése és fényezése,
  • acélszerkezetek festése, fényezése,
  • festés előkészítés: maszkolás, résrömítés, gittelés, csiszolás

Elvárások:

  • megbízható, önálló munkavégzés,
  • elszámolás a teljesített munkafeladatokkal

Előny:

  • fényező üzemben szerzett tapasztalat,
  • festőipari gépek, festési technológiák (airless, airmix eljárások) ismerete,
  • oldószeres festékek ismerete, tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • szaktudástól és teljesítménytől függő bérezés,
  • napi 8 óra, teljes bejelentett állásban,
  • gyakorlatorientált szakmai és személyes fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

Munkavégzés helye:

  • Veresegyház

  • tel.: +36 (30) 529-1367
  • E-mail: allas@stahl-volanspec.hu

admin